Auto po wypadku – sprzedać czy naprawić?

Stłuczka czy wypadek może zdarzyć się nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy. W takiej sytuacji, oczywiście, najważniejsze jest to, czy nikt na tym nie ucierpiał. Jeśli z kierowcą i pasażerami wszystko jest w porządku, to niestety z autem z pewnością tak nie będzie.

Jeżeli samochód w trakcie stłuczki mocno ucierpiał i ma duże, widoczne wgniecenia, to trzeba będzie wybrać się do warsztatu, który oferuje blacharstwo samochodowe Wrocław. W takim miejscu dowiemy się, ile mniej więcej może kosztować naprawa. Niezależnie od tego, czy jeździmy starym Polonezem, czy nasz samochód to nowiutka Toyota Wrocław, koszty mogą być wysokie.

toyota

W takiej sytuacji najlepiej będzie sprawdzić, w jakiej cenie są obecnie na rynku takie same używane auta. Jeżeli ceny aut będą wysokie i opłacalne, to najlepiej będzie zainwestować w naprawę. Wtedy możemy albo je sprzedać albo zostawić do własnego użytku. Jeśli jednak samochody takie są niedrogie, a i tak planowaliśmy sprzedaż, to inwestowanie w naprawę może okazać się zupełnie nieopłacalne.

Tekst sponsorowany przez stronę askageek.pl. Jest to strona z wieloma przydatnymi radami i wskazówkami dla użytkowników takiego oprogramowania jak Pinnacle studio czy Corel Draw.

2 Responses to Auto po wypadku – sprzedać czy naprawić?

 • Rezeki says:

  Mam nadzieję że będzie tak jak to powdiedział Pan Mateusz A.: wszystko oceniane będzie obiektywnie (po zapytaniu o vw ofc). Mam nadzieję że się Pan Prezes wywiąże z tego, chyba że jest taki jak nasz „szanowny” pan premier

 • dobry fotograf slubny krosno says:

  koncept dosc oryginalny, fajny gadzet lecz wydaje mi sie ze slaba jakosc zdjec to celowe dzialanie
  samsunga, to jest (chyba) jedyne takie urzadzenie na rynku
  wiec powinno sie sprzedac. samsung wypuszczajac jego
  nastepce robiacego ciut lepsze zdjecia i zmieniajac design ma sukces gwarantowany.
  i moze tak robic dopoki pojawi sie konkurencja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *