Bank Zachodni poleca

Konto Godne Polecenia to dość ciekawa alternatywa. Rachunek jest
mało kosztowny i pozwoli nam na szybsze zbieranie pkt payback. Innowacyjne konto pozwala na większy zysk – dostajemy większą ilość punktów ( za każde wydane 5 zł dostajemy 1 pkt payback). Warunki określone przez placówkę nie są surowe. Co miesiąc musimy wykonać minimum 3 transakcje, a suma operacji kartą powinna równać się minimum 300 zł. Konto Godne Polecenia już jakiś czas funkcjonuje w banku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie zapłacimy za działanie konta, za wydanie karty oraz nie ma tu także miesięcznej opłaty za nią.

Ubezpieczenie karty to tylko 2 zł. Ogromnym plusem jest mały koszt przekazów Express ELIXIR – przelew to koszt 3 zł. Zlecenia stałe bezpłatne. SORBNET to koszt 35 zł, a przelew SEPA 5 zł. Transakcje zagraniczne nie są drogie patrząc na inne banki. Bankomaty należące do banku obsługujemy darmowo, korzystając z bankomatów Millenium zapłacimy 1 zł i 5 zł jeśli wypłacamy pieniądze zagranicą. Wypłata w oddziałach kosztuje nas już więcej, aż 6 zł. Konto w każdej chwili możemy otworzyć przez internet na stronie banku. Konto idealne dla osób mobilnych.

Świetnie sprawdza się u osób, którym zależy na czasie. W ofercie Banku BZ WBK to jedno z lepszych kont, które zachwalają sobie klienci. W parę chwil możemy stać się posiadaczami tego rachunku. Ekspresowo, bez problemów i skutecznie. Zobaczmy dlaczego warto mieć rachunek w WZB BK. Zamówmy kartę dla siebie i płaćmy mniej za konto bankowe.