Dlaczego polecam PINNACLE Studio 16

Pinnacle studio to soft elektroniczny, którego najważniejszym celem jest obróbka filmów. Produkuje go korporacja Pinnacle Systems Inc.  Posiada on możliwość dodawania tekstów,robienia animacji, edycji ścieżek audio, przypinania uwag i innych fajerwerków. Jest powiązany z całą gammą najpopularniejszych formatów, przykładowo RGB.

pinnacle_studio_16Ma możliwość wyłapywania procedur obrazu z przeróżnych zasobów komputerowych, jak na przykład tabletów czy smartphonów. Funkcjonuje także w przypadku nośników analogowych, a więc takich formatów jak VHS.Do realizacji przedstawionej funkcjonalności potrzebne jest jednak skonfigurowanie specjalnej karty. W morzu przypisanych mu plusów mieści się również import oraz edycja w formatach MPEG-1 i MPEG-2. Oprogramowanie umożliwia zapis plików na płytach DVD.
Program ma rodzimą wersję językową i w sklepach funkcjonuje w siedmiu opcjach. Dlaczego warto kupić Pinnacle Studio 16? Przyczyna jest prosta, do pakietu przypisane są: Studio 16 (edycja HD), Studio 16 Plus (edycja HD) czy Studio 16 Ultimate (edycja HD). Można je nazwać następcami wersji Pinnacle 15 (edycja HD). Patrząc na ofertę chodnym okiem można przyznać że taki zestaw w cenie oferowanej przez Pinnacle Systems Inc jest prawdziwą okazją. Z tego powodu nie warto długo się zastanawiać i natychmiast sprawdzić program ponieważ jest naprawdę wyjątkowo przydatne i niedrogie.