Konto z podwyżką, zarób na swoim koncie.

Banki co jakiś czas zaskakują nas swoją pomysłowością. Jakiś czas temu Bank BGŻ ogłosił „Konto z Podwyżką”, które pozwala uzyskać dodatkowe 50 zł, za korzystanie z konta. Z pewnością kwota skusi sporą liczbę klientów, którzy mimo wszystko do końca nie wiedzą w jaki sposób konto funkcjonuje.

Sam fakt, że dostaniemy cokolwiek za nic sprawia, że weźmiemy to w ciemno. Bank nigdy nie da jakichkolwiek pieniędzy nikomu za nic. Sumę, którą odda klientowi uzależnia od tej, którą bank wpierw zarobi. Suma zwrotu może równać się zatem 1% wpływu na rachunek, ale nie będzie przekraczać 50 złotych.

Jak zarabiać na koncie bankowym? Jeśli zechcemy mieć od banku 50 zł, musimy przelać na swoje konto dokładnie 5 000 złotych. Wasz 1% premii dotyczy jedynie najwyższego przelewu na rachunek w ciągu miesiąca. Jeśli zatem nasza wypłata będzie podzielona na części, dostaniemy 1% z 1000 zł.

Warunków otrzymania premii jest bardzo wiele. Klient powinien między innymi wykonać trzy transakcje bezgotówkowe, korzystając z karty płatniczej do rachunku. Samo prowadzenie konta jest darmowe, ale comiesięczna opłata za kartę do konta w BGŻ to aż 5 zł. Jeśli dostaniemy mniej niż 300 zł, dodatku nie otrzymamy. Jak zatem widać nie jest to takie proste. Zakładając nowe konto z podwyżką musimy szczegółowo przeczytać regulamin. Zawsze znajduje się na stronie www. Zanim zatem wyślemy wniosek, zobaczmy czy na pewno dostaniemy swoje 50 zł od banku.

Na pewno nie każdy będzie mógł liczyć na taki prezent. Zwróćmy także uwagę na inne detale naszego rachunku. Jeśli nie możemy wyszukać informacji na stronie, zawsze możemy zapytać o to pracownika banku.