Mechanika pojazdowa

Wrocławskie drogi nie są najwyższej klasy. Brukowa kostka, uważana za zabytkową, jest atrakcyjna tylko dla odwiedzających Wrocław. Lokalni mieszkańcy jeżdżący nią non stop rzadko kiedy są z niej zadowoleni. Wyboje i koleiny to chleb powszedni każdego użytkownika lokalnych dróg.

autoserwisTe warunki, przede wszystkim w okresie zimowym, oraz spore natężenie ruchu sprawiają, że stłuczki we Wrocławiu zdarzają się nader często. Serwisy samochodowe z pewnością nie narzekają na brak klientów. Kierowcy z drugiej strony często narzekają na mechaników. Jak rozpoznać dobrego mechanika? Przede wszystkim liczą się opinie klientów, w drugiej kolejności na staż pracy. Bardzo ważne jest to, żeby serwis posiadał szeroką ofertę.Często naprawa auta jest kwestią złożoną. Klient ma prawo nie być zadowolony w sytuacji, gdy mechanik zdoła naprawić jego pojazd tylko po części.

Firma Somerw L.K. Wabnic poleca swoje usługi w zakresie mechaniki pojazdowej. Oferuje sprzedaż akumulatorów, sprzedaż blokad skrzyń biegów, montaż haków holowniczych, napełnianie klimatyzacji, naprawę opon, wulkanizację i montaż autoalarmów samochodowych.

FHU Basmedia
42-263 Brzeziny Nowe k/Częstochowy
ul. Biała 70
http://www.basmedia.pl/
tel. 790 605 060