Samochody a moda

Nie wszędzie moda jest domeną kobiet. Szczególnie jeśli chodzi o samochody to najważniejsze zdanie do powiedzenia mają mężczyźni. Najbardziej modny od kilku lat jest kolor srebrny. Niemniej coraz popularniejszy jest kolor biały. Jeśli ktoś chciałby się wyróżniać, to maluje samochód na przynajmniej dwa kolory.

autoNawet firmy starają się lakierować samochody dwukolorowo. Najlepszym tego przykładem są modele Skody, które można dostać w wielu rodzajach dwukolorowych nadwozi. Niemniej nawet Toyota Wrocław polakierowana na dwa kolory wyróżniałaby się z tłumu. Lakiernictwo Wrocław jest zatem na topie. Wszystko jednak trzeba robić z głową.

Jeśli chce się zmieniać kolor samochodu, to nie może on wyglądać jak po wypadku. Trzeba zatem wykonać zmianę koloru u sprawdzonego lakiernika. Nie można przy tym oszczędzać na jakości lakieru. Najlepiej kłaść lakier metaliczny. Nawet samą zmianą koloru samochód da się naprawdę „odświeżyć”. Najlepiej różnicę widać wtedy, gdy takiej kuracji odmładzającej zostanie poddane skorodowane auto.